Çfarë ka të keqe të komentosh “Amin”? Asgjë, mund të thoni ju, por ka pasoja nëse komentoni kështu në Facebook.…
Paris Hilton ka folur për periudhën më të vështirë të jetës së saj, atëherë kur u publikua një video seksi…
Paraditja paraqitet me kthjellime në zonat qendrore por vranësira të shpeshta do të ketë në ekstremet Veri- Jug duke rrezikuar…
Normalisht nuk ekziston një çift perfekt, por është thelbësore që një marrëdhënie të të japë mirëqenie, në vend të pasionit.…
Tani që erdhi vera, është e vështirë të mbash xhinse të gjata pasi vapa e madhe të bën të djersitësh…
Një grup prej 5 asteroidësh pritet të “rrwqethin” Tokën gjatë kësaj të diele, njëri prej të cilëve më i madh…
Në qoftë se vendimi që kishit marrë për këtë vit ishte: të rrisnit nivelin e produktivitetit në punë, atëherë Priceonomics…
Ka shumë informacione kontradiktore rreth vaksinave. Vaksinat janë të sigurta dhe efektive. Çdo vaksinë e licencuar testohet rreptësisht përpara se…
Rrjetet sociale janë në një “luftë” të hapur me njëri-tjetrin. Të gjithë jemi fiksuar pas tyre dhe çdo ditë e…
Është një ndër këngëtaret më të komentuara në media, por përgjithësisht për pamjen e saj dhe anën profesionale, sepse jetën…
Meshkujt e kanë më të vështirë lidhjen me një femër që është e vendosur dhe karakterizohet nga një karakter i…
Plakja nuk varet nga gjenetika, por nga faktorët e jetesës. Gjithsesi, një pjesë të vogël ka edhe trashëgimia. Mosha biologjike…

Lajmet e fundit

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që vari veten

Politikë

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që vari veten

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se vendimi i dhënë nga Gjykata për ish-ministrin Saimir Tahiri nuk ishte surprizë...

Kurti për gazetën sllovene: Kufiri i Kosovës me Shqipërinë është kufiri i Jugosllavisë, jo shqiptar

Bota Shqiptare

Kurti për gazetën sllovene: Kufiri i Kosovës me Shqipërinë është kufiri i Jugosllavisë, jo shqiptar

Javës tjetër një fushatë parazgjedhore fillon para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Kosovë që mbahen më 6 tetor. Udhëheqësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, shpjegoi shkurtimisht se si e imagjinon...

Ksabi Alonso kërcënon Zidanin, Murinjo i bën “dalje” Realit

Sport

Ksabi Alonso kërcënon Zidanin, Murinjo i bën “dalje” Realit

Fillimi shumë i dobët i sezonit nga ana e Real Madridit ka vendosur në pikëpyetje të madhe të ardhmen e Zinedin Zidan, që u afrua vetëm pak muaj më parë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!