Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo…
Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta dominojnë pjesën e parë të ditës. Ndërsa pasditja dhe orët vijuese sjellin fuqizim…
DASHI21. mars - 20. prill Do të jetë një ditë e bukur, për të jetuar me dashuritë e vërteta, por…
Territori shqiptar vijon me mot të paqëndrueshëm rrjedhimisht vranësira të shpeshta do të alternohen me kthjellime duke sjellë shira të…
DASHI 21. mars - 20. prill Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Emocionet qe do përjetoni do…
Realiteti ynë është i mbushur me ideale të rreme që po ndikojnë përherë e më fuqishëm në shoqërinë tonë. Për…
Pas një jave të kthjellët dhe me diell, vranësirat janë rikthyer tashmë në pjesën më të madhe të vendit. Sipas…
Një fëmijë ka lindur me ‘këmishë’ në martenitetin “Koço Gliozheni”. Ky rast i rrallë i cili ndodh 1 në 80…
Moti mbetet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta duke sjellë gjatë pjesës së dytë të ditës shira të…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 15 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Shëndeti? Është i rëndësishëm  çdo element i tij. Por shëndeti i lëkurës është  edhe më i rëndësishëm, pasi ai është…
“Pa xhelozi, nuk ka dashuri”, kjo është një shprehje që të gjithë e dimë, por sa prej nesh biem dakord me…

Lajmet e fundit

Luan Rama për dorëheqjen e Haradinajt: Akt civil prej burri shteti

Politikë

Luan Rama për dorëheqjen e Haradinajt: Akt civil prej burri shteti

Luan Rama e ka quajtur peshë dinjiteti dorëheqjen e Ramush Haradinajt. Sipas Ramës, Haradinaj ka bërë një akt prej burri shteti i duke i mësuar të gjithve se sa vlerë ka...

Limaj: Intervistimi i Haradinajt, ftesë e padrejtë nga një gjykatë e padrejtë

Bota Shqiptare

Limaj: Intervistimi i Haradinajt, ftesë e padrejtë nga një gjykatë e padrejtë

“Ftesa për intervistë nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit për kryeministrin e Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj është një ftesë e padrejtë, nga një gjykatë e padrejtë”,- kështu...

Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Show-biz

Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!