Realiteti ynë është i mbushur me ideale të rreme që po ndikojnë përherë e më fuqishëm në shoqërinë tonë. Për…
Pas një jave të kthjellët dhe me diell, vranësirat janë rikthyer tashmë në pjesën më të madhe të vendit. Sipas…
Një fëmijë ka lindur me ‘këmishë’ në martenitetin “Koço Gliozheni”. Ky rast i rrallë i cili ndodh 1 në 80…
Moti mbetet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta duke sjellë gjatë pjesës së dytë të ditës shira të…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 15 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Shëndeti? Është i rëndësishëm  çdo element i tij. Por shëndeti i lëkurës është  edhe më i rëndësishëm, pasi ai është…
“Pa xhelozi, nuk ka dashuri”, kjo është një shprehje që të gjithë e dimë, por sa prej nesh biem dakord me…
Në një ditë pa energji, e mbytur nga pesimizmi i njerëzve që të rrethojnë, që duan të të bindin që,…
Nëse rastësisht jeni damë me shtat më të plotë, nuk është e tepërt t’i dini këto rregulla mbi stilizimin. Edhe…
Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë gjithë ditës, më të shpeshta në Veri dhe…
DASHI21. mars - 20. prill Venusi në dashuri do të japë pasion dhe kuptim të madh, por edhe disa konfrontime…
Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë padyshim çifti më i pëlqyer i showbizz-it shqiptar dhe kjo ndodh për vetë faktin…

Lajmet e fundit

VIDEO/ Film 'horror': 3 km mes frikës e gjakut, pronari i lokalit mbi makinën në ecje të turistëve spanjollë

Aktualitet

VIDEO/ Film 'horror': 3 km mes frikës e gjakut, pronari i lokalit mbi makinën në ecje të turistëve spanjollë

Dalin pamjet e tmerrshme të sulmit ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo nga pronari i një lokali, Mihal Kokëdhima. Pamjet nuk kanë nevojë për koment. Dje, Policia e Sarandës i ka...

Interi në hall, për Ikardin mbetet vetëm Napoli ose… Juventusi!

Sport

Interi në hall, për Ikardin mbetet vetëm Napoli ose… Juventusi!

Rinovimi i Edin Xhekos me Romën ishte një goditje për Interin, pasi komplikon shumë planet e zikaltërve në merkato. Interi shpresonte shumë që të mbërrinte te boshnjaku duke futur në...

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Aktualitet

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Pas të nxehtit afrikan, moti në Europë do pësojë disa ndryshime të mëdha. sipas metereologut të Accuweather, Tyler Roys, shtatori do të sjellë reshje shiu në Ballkan. Sistemet e motit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!