Këtë javë, në Arabinë Saudite do të mbahet Java e Parë e Modës. Nëse mendoni se do të shihni foto…
Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo…
Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta dominojnë pjesën e parë të ditës. Ndërsa pasditja dhe orët vijuese sjellin fuqizim…
DASHI21. mars - 20. prill Do të jetë një ditë e bukur, për të jetuar me dashuritë e vërteta, por…
Territori shqiptar vijon me mot të paqëndrueshëm rrjedhimisht vranësira të shpeshta do të alternohen me kthjellime duke sjellë shira të…
DASHI 21. mars - 20. prill Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Emocionet qe do përjetoni do…
Realiteti ynë është i mbushur me ideale të rreme që po ndikojnë përherë e më fuqishëm në shoqërinë tonë. Për…
Pas një jave të kthjellët dhe me diell, vranësirat janë rikthyer tashmë në pjesën më të madhe të vendit. Sipas…
Një fëmijë ka lindur me ‘këmishë’ në martenitetin “Koço Gliozheni”. Ky rast i rrallë i cili ndodh 1 në 80…
Moti mbetet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta duke sjellë gjatë pjesës së dytë të ditës shira të…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 15 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Shëndeti? Është i rëndësishëm  çdo element i tij. Por shëndeti i lëkurës është  edhe më i rëndësishëm, pasi ai është…

Lajmet e fundit

Aksident i rëndë dy të plagosur, 20-vjeçarja në gjendje të rëndë

Aktualitet

Aksident i rëndë dy të plagosur, 20-vjeçarja në gjendje të rëndë

Aksident i rëndë është regjistruar në mesnatë në Elbasan, ku për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ndodhi në rrugën e Krastës në periferi të qytetit të Elbasanit...

Avioni me drogë në Divjakë, ekstradohet nga Belgjika i denuari me 7.4 vjet

Aktualitet

Avioni me drogë në Divjakë, ekstradohet nga Belgjika i denuari me 7.4 vjet

Një tjetër i kërkur bie në prangat e Policisë belge falë shkëmbimit të informacionit në kohë reale mes Interpol Tirana dhe Policisë belge. Nga specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi...

Rasti i Alvinit / Gazetari i ‘Le Iene’ i përvishet Sandër Lleshit: Gajasët italianët

Aktualitet

Rasti i Alvinit / Gazetari i ‘Le Iene’ i përvishet Sandër Lleshit: Gajasët italianët

Taulant Kopliku, gazetari i emisionit italian ‘Le Iene’ ku u bë publik dhe rasti i Alvin Berishës, ka ironizuar keq ministrin Sandër Lleshi i cili ishte në Bejrut ditët e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!