sh-supermodelja, Christie Brinkley u shfaq në një ngjarje të organizuar në shtetin amerikan të New Yorkut. Për këtë rast, ajo…
Ditët e fundit faqet tuaja në rrjetet sociale po gëlojnë nga një lojë virale, apo “sfida” e të treguarit si…
Edhe pse Tristan Thompson e tradhëtoi Khloe Kardashian e ka falur dhe është rikthyer sërish me të. Ky vendim nuk…
Ylli i muzikës, kërcimit dhe aktrimit tregon se si ia del të mbetet e shëndetshme dhe me një trup në…
Tregu i smartfonëve ndodhet në pikiatë në vitin 2019, kurrë kaq keq që nga viti 2013, para boom-it të tyre.…
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë 11 vite bashkë dhe janë ndër çiftet më të dashura shoëbiz-it. Ata asnjherë nuk…
Shumë prej nesh në këtë kohë e kemi problem të zgjohemi në mëngjes, ndjejmë lodhje gjatë ditës dhe pimë disa…
Një tjetër lajm i mirë ka ardhur për Rita Orën. Sapo u publikua lajmi se këngëtarja me prejardhje kosovare, është bërë…
Sipas studimeve, një prind publikon afërsisht 300 foto të fëmijëve brenda një viti. Fotot e publikuara të fëmijëve shtohen çdo…
Me siguri keni hasur persona që nuk jua kanë prishur qejfin për asgjë. Edhe kur kanë qenë vetë të mërzitur,…
Maksi Lopez ka bërë një deklaratë të rëndë kundër ish-bashkëshortes së tij Wanda Nara. Ai ka thënë se ajo e…
Librat janë një pasuri për trurin e njeriut. Shumë njerëz shfletojnë shumë faqe gjatë ditës, ku sigurisht më e mira…

Lajmet e fundit

PD padi Gjonçajt, falsifikoi shkresën për partinë e Patozit

Politikë

PD padi Gjonçajt, falsifikoi shkresën për partinë e Patozit

Pjesëmarrja e Bindjes Demokratike në zgjedhjet vendore të 30 qershorit ka hapur edhe një betejë të ashpër me Partinë Demokratike, e cila e akuzon forcën e re të ish-nënkryetarit të...

Lorena Alia, vajza e talentuar dibrane, pasionet e maturantes ekselente...

Kulturë

Lorena Alia, vajza e talentuar dibrane, pasionet e maturantes ekselente...

Dibra kohët e fundit po bëhet vazhdimisht prodhuese e madhe e talenteve dhe të rinjve që kanë pasione dhe që i ndjekin ato. Fushat janë të ndryshme ku këto të...

FOTO/ Ironia me gjendjen e rrugëve të Shqipërisë: ‘Faleminderit Rilindje’

Aktualitet

FOTO/ Ironia me gjendjen e rrugëve të Shqipërisë: ‘Faleminderit Rilindje’

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një foto të gjëndjes së rrugës nacionale Burrel Dibër. Berisha nuk ka bërë komente por është mjaftuar me foton e cila në të vërtetë tregon shumë. Aty duket...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!