Promovuesi i Artës, ja si vjedh vota 'simboli' i Reformës së Ramës

Saturday, 22 June 2019 14:41

Ulsi Manja duhet të ishte sot në bankën e të akuzuarve për kapjen në rolin aktiv të manipulimit të zgjedhjeve në Dibër në vitin 2017.

Por Ulsin nuk ka kush ti presë fletë-arresti, sa kohë që ai është promovuesi i Arta Markut, Kryeprokurores së Përkohshme të Përgjithshme e cila u vendos si e tillë vetëm me votat e socialiste.

Sot Ulsi vazhdon të shëtisë i lirë, madje jo vetëm kaq por bën edhe ligje se si të dënojë shqiptarët me privim të të drejtave të tyre për të lëvizur po prishën votimet e tij njëpartiake, ndërkohë që ai vetë është kapur duke vjedhur vota.  

Po a ka moral Ulsi Manja si kryetar i Komisionit të Ligjeve që të bëjë ligje si do të dënohen shqiptaret po prekën zgjedhjet, kur vetë ai duhet të pergjigjet para drejtësisë se si i ka vjedhur votat

 

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!