Trondit ‘audio-përgjimi’ i dytë i Ramës, a e falsifikoi gazetari zërin?

E mërkurë, 06 June 2018 18:04

Dje në media ka qarkulluar një audio ku dëgjohet Rama që sillet tmerrësisht keq me gazetarin. Ai ka rënë pre e një kamera të fshehtë. Rama është telefonuar nga një gazetar dhe më pas kryeministri ka reaguar në mënyrat e tij.

Rama e ka kërcënuar atë duke i thënë të mos i binte më numrit të tij të telefonit.

Menjëherë pas këtij ‘audio- përgjimi’ kanë ardhur reagimet nga politikanë dhe qytetarë të ndryshëm.

“Doktori,sa po ja ma kthyen pergjigjen nga laboratori me i famshem ne bote dhe me tha : nuk eshte zeri origjinal i Edi Rames..🤣🤣🤣🤣🤣”, kështu shkruan qytetari që e ka dërguar mesazhin në llogarinë e Berishës në Facebook.

Ndërsa ish-kryeministri Berisha ironizon faktin se gjoja ky mesazh shpëtoi Edi Ramën.

Statusi i plotë:

Shpeton Edi Rama, gazetari i fallsifikoi zerin!?!?!?

Lexoni mesazhin dhe shikoni vedeon e qytetarit dixhital! sb

“Doktori,sa po ja ma kthyen pergjigjen nga laboratori me i famshem ne bote dhe me tha : nuk eshte zeri origjinal i Edi Rames..🤣🤣🤣🤣🤣”

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që vari veten

Politikë

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që vari veten

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se vendimi i dhënë nga Gjykata për ish-ministrin Saimir Tahiri nuk ishte surprizë...

Kurti për gazetën sllovene: Kufiri i Kosovës me Shqipërinë është kufiri i Jugosllavisë, jo shqiptar

Bota Shqiptare

Kurti për gazetën sllovene: Kufiri i Kosovës me Shqipërinë është kufiri i Jugosllavisë, jo shqiptar

Javës tjetër një fushatë parazgjedhore fillon para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Kosovë që mbahen më 6 tetor. Udhëheqësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, shpjegoi shkurtimisht se si e imagjinon...

Ksabi Alonso kërcënon Zidanin, Murinjo i bën “dalje” Realit

Sport

Ksabi Alonso kërcënon Zidanin, Murinjo i bën “dalje” Realit

Fillimi shumë i dobët i sezonit nga ana e Real Madridit ka vendosur në pikëpyetje të madhe të ardhmen e Zinedin Zidan, që u afrua vetëm pak muaj më parë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!