I paqëndrueshmi Rama

E mërkurë, 06 June 2018 21:21

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama. Në një shënim të shkurtër në profilin e tij në rrjetet sociale, Paloka shkruan:

Çfarë race...

Ndryshon emrin; e ka Edvin po e shkruan Edi.

Ndryshon origjinen; kur shkon ne jug eshte nga Vunoi, ne veri del nga Shkodra ose sipas nevojes dhe mirditor. Kur zbret me poshte shpallet durrsak.

Ndryshon fe; ne Evrope shpallet kristian, here katolik e here ortodoks. Mbreme shpalli se eshte me Ramazan...

E gjen dot kush se cfare qenie e cfare race eshte kryeministri yne?!!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Aktualitet

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur...

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Aktualitet

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Një banesë në Shënkoll të Lezhës ka pësuar dëme nga termeti. Ndërkohë që emergjencat po mbledhin informacion pasi dyshohet të ketë dhe dëme të tjera në qarkun e Lezhës.

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Aktualitet

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Pjesa më e madhe e Shqipërisë qendrore u lëkund fuqishëm sot nga dhjetëra tërmete, ku njëri prej tyre i ishte me magnitudë 5.2. Megjithëse, Shqipëria është në një zonë sizmike...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!