E turpshme/ Rama kërcënon Flamur Nokën: Ke për ta parë...

Premte, 13 Prill 2018 20:09

I ftuar në edicionin e lajmeve në televizionin Klan , kryeministri Edi Rama i pyetur se çfarë donte të thoshte dje në parlament me  shprehjen  “Keni për ta parë” , ai u përgjigj se iu drejtua deputetit Flamur Noka.

Ai  tha se zgjedhjet e ardhshme PS  do të fitonte në Kukës, pra pikërisht në origjinën e deputetit Noka. Vetëm në Shqipëri ndodh që kryeministri të kërcënojë antarët e opozitës.

Modifikuar më Premte, 13 Prill 2018 20:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Modric jashtë listës për "Topin e Artë" 2019, njihuni me surprizat e garës për trofetë individual

Sport

Modric jashtë listës për "Topin e Artë" 2019, njihuni me surprizat e garës për trofetë individual

Revista franceze "France Football" ka zbuluar 30 lojtarët finalistë që do të garojnë për çmimin më të rëndësishëm individual "Topi i Artë" për vitin 2019. Befasia vjen nga fituesi në...

E konfirmuar/ Alvin Berisha është ende në kampin Al-Hol

Aktualitet

E konfirmuar/ Alvin Berisha është ende në kampin Al-Hol

Gazetari i emisionit satiriko-investigativ ‘Le Iene’, Taulant Kopliku i cili ishte në kampin Al-Hol në Siri ku edhe u publikua historia e Alvin Berishës, tha se vendi atje ishte një...

Forcimi i euros. Ekspertët tregojnë shkaqet, humbësit dhe fituesit

Ekonomi

Forcimi i euros. Ekspertët tregojnë shkaqet, humbësit dhe fituesit

Përfundimi i sezonit turistik dhe pagesat për dividentin nga kompanitë e mëdha, pas uljes së kësaj takse në 8%, kanë dhënë efektet e pritshme në tregun e këmbimit. Këta dy faktorë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!