Deputeti i PD-Ramës: Ti u thua qytetarëve të q. r., prit kur të të thonë r.t.k.t

E Enjte, 05 July 2018 22:18

Deputeti i PD-së, Florion Mima, gjatë fjalës së tij në parlament mbrëmjen e sotme është kapur me kryeministrin Edi Rama.

Sipas deputetit demokrat, kreu i qeverisë ka një sjellje arrogante edhe ndaj qytetarëve, ku i kujtoi një bisedë që doli ditë më parë në media ku thuhej se Rama kishte ofenduar një qytetar me fjalë të rënda.

 “Sot ai merr në telefon qytetarët dhe i thotë t.q.r, po sikur populli të kthehet e të të thotë r.t.k.t.,” tha Mima.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Politikë

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, i ftuar në studion e ”Report Tv”, u shpreh se fakti që nuk u hapën negociatat është një ngjarje e rëndë dhe përgjegjësi...

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Show-biz

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Modelja superseksi, Demi Rose tashmë njihet për pozat e saj të nxehta , të cilat nuk nguron t’i publikojë në rrjete sociale. 24-vjeçarja këtë herë është shfaqur me bikini të zeza...

Këto shenja tregojnë që s’do të jeni kurrë i pasur

Lifestyle

Këto shenja tregojnë që s’do të jeni kurrë i pasur

Sigurisht, asgjë nuk duhet t’ju demotivojë apo t’ju bëjë pesimistë ndaj asnjëherë mos u dorëzoni! Kini kujdes, ato që do t’ju rreshtojmë më poshtë mund të jenë lehtësisht të përmirësueshme...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!