VIDEO/ Ja si do e presin nesër Edi Ramën në Elbasan

E mërkurë, 13 Mars 2019 18:03

Kur jemi një ditë larg festës së Ditës së Verës, e cila festohet si askund tjetër në qytetin e Elbasanit, ish kryeministri Sali Berisha zgjedh një mënyrë tjetër për të “uruar” kryeministrin Edii Rama.

Ai ka postuar në rrjetet sociale një video, ku shfaqen të rinj nga qyteti i Elbasanit teksa shpalosin një banderolë ku lexohet “Rama ik, ik, ik”.

“Elbasani në prag të festës: “Rama ik, ik, ik..!”, shkruan Berisha mbi video.

Siç duket, ky do të jetë urimi i qytetarëve të Elbasanit për kryeministrin Rama, i cili nesër me shumë gjasa do të jetë në qytetin e Ballokumeve.

Modifikuar më E mërkurë, 13 Mars 2019 22:06

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Globi

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Disa zyrtarë të Brukselit kanë thënë se ka pak gjasa që Britania e Madhe të largohet nga Bashkimi Evropian gjatë këtij viti edhe në rast të dështimit të marrëveshjes për...

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Aktualitet

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka bërë të ditur se ka lejuar qarkullimin e autobusëve, transit përmes Kosovës, të ndaluar në pikën kufitare Morinë, të shtunën (15.06.2019). Ky vendim vjen...

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Aktualitet

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Një automjet është djegur thuajse tërësisht mbrëmjen e së shtunës në autostradën Vlorë-Levan, në afërsi të fshatit Bishan. Nga të dhënat e para dyshohet se shkak i rënies së zjarrit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!