FOTO/ Opozita në marshim, mesazhet mbeten tek Kryeministria

Hënë, 13 May 2019 20:18

Edhe pse opozita ka nisur prej rreth një ore, marshimin e protestës, është kujdesur që mesazhet e qarta të saj, të mbeten ende në muret e kryeministrisë.

Ashtu si në tubimin e 11 majit, në muret e godinës qeveritare shkruhen mesazhet e opozitës së bashkuar.

WhatsApp-Image-2019-05-13-at-20.12.19-1.jpegWhatsApp-Image-2019-05-13-at-20.12.23-1.jpegWhatsApp-Image-2019-05-13-at-20.12.15-1 (1).jpeg

Modifikuar më Hënë, 13 May 2019 20:37

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Durrës, sekuestrohen 1 milion euro pasuri nga aktiviteti kriminal i një 57-vjeçari

Aktualitet

Durrës, sekuestrohen 1 milion euro pasuri nga aktiviteti kriminal i një 57-vjeçari

Seksioni Kundër Pastrimit të Parave në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Prokurorinë e Durrësit, ka vënë në sekuestro një shumë të konsiderueshme të hollash dhe pasuri të...

"Shqipëria i vetmi vend në Europë pa Gjykatë Kushtetuese dhe pa Gjykatë të Lartë"

Politikë

"Shqipëria i vetmi vend në Europë pa Gjykatë Kushtetuese dhe pa Gjykatë të Lartë"

Ish-Ministri i Drejtësisë, Eduard Halimi, ka reaguar pas vendimit të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, i cili shkarkoi nga detyra gjyqtarin Edmond Islamaj, duke nxjerrë jashtë funksioni Gjykatën e Lartë. Në...

Selena Gomez do të martohet me aktorin 68-vjeçar? (FOTO)

Show-biz

Selena Gomez do të martohet me aktorin 68-vjeçar? (FOTO)

Pesë ditë më parë, Selena Gomez, shkroi në profilin e saj në “Instagram” se do të martohet me aktorin e famshëm, Bill Murray, dhe u duk se askush nuk e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!