Gazetari tallet me Ramën: Derisa SHBA të caktojë ambasadorin, vizat do t'i japë Edi Rama i Surelit

Saturday, 18 May 2019 19:10

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar me daklaratën e sotme të Ramës se do të ndalonte marrjen e vizave nga BE dhe SHBA për ata shqiptarë që nuk do ta lejojnë kryeministrin të bëjë zgjedhje moniste.
Dylgjeri e lidh këtë veprim të Ramës me mungesën e një ambasadori të SHBA në Tiranë, dhe për ata të interesuar që kërkojnë viza, shton Dylgjeri, vizat do ti japë Edi Rama deri në caktimin e ambasadorit të radhës.

d3ad36ac-a17b-49d6-8f64-e426d1e7fbca.jpg

Modifikuar më Saturday, 18 May 2019 19:15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LSI: Tryezë politike para 18 tetorit, mund të prodhojë edhe dorëheqjen e Ramës!

Politikë

LSI: Tryezë politike para 18 tetorit, mund të prodhojë edhe dorëheqjen e Ramës!

Teksa kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi foli dje për një platformë të PD-së prej 5 pikash për zgjidhjen e krizës, sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari tha se ajo...

Vdesin dy pacientë brenda javës në spital, ja pse akuzohet doktori mik me Taulant Ballën

Aktualitet

Vdesin dy pacientë brenda javës në spital, ja pse akuzohet doktori mik me Taulant Ballën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spitalin e Përrenjasit, ku mësohet se dy të sëmurë kanë ndërruar jetë nga ilaçet e skaduara. Denoncimin e ka bërë publik një qytetar që...

VIDEO/ Dalin pamje, si u ndoq dhe u ekzekutua ish-polici Malko

Aktualitet

VIDEO/ Dalin pamje, si u ndoq dhe u ekzekutua ish-polici Malko

Dalin pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u qëllua me breshëri nga xhami i pasëm i një Mercedes-Benz, që e ndiqte në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!