Basha-Ramës: Mos guxo të shkosh në zgjedhje në 30 qershor, përndryshe …

E mërkurë, 22 May 2019 19:52

Kreu i opozitës Luzlim Basha, ka deklaruar edhe njëherë prerë se në 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje fallco.

Ai tha se nëse Rama do të shkojë në zgjedhje në 30 qershor, do të përballet me furinë popullore në çdo qendër votimi.

‘Nëse tenton më 30 qershor zgjedhje fallco, do të ketë përballje në çdo qendër votimi dhe në çdo kuti votimi’, u shpreh Basha.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Globi

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Disa zyrtarë të Brukselit kanë thënë se ka pak gjasa që Britania e Madhe të largohet nga Bashkimi Evropian gjatë këtij viti edhe në rast të dështimit të marrëveshjes për...

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Aktualitet

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka bërë të ditur se ka lejuar qarkullimin e autobusëve, transit përmes Kosovës, të ndaluar në pikën kufitare Morinë, të shtunën (15.06.2019). Ky vendim vjen...

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Aktualitet

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Një automjet është djegur thuajse tërësisht mbrëmjen e së shtunës në autostradën Vlorë-Levan, në afërsi të fshatit Bishan. Nga të dhënat e para dyshohet se shkak i rënies së zjarrit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!