Berisha: Njerëzit duan të shqyejnë Ramën, ecën me makina të blinduara

E Enjte, 23 May 2019 21:51

Lorenc Vangjeli: Ka një informacion, që në datën 25 maj në vend të 1500 policëve do vënë nja 4-5 përballë demonstruesve. Ju i dilni për zot demonstruesve të mos kalojnë gardhin?

Sali Berisha: Demonstruesit armiqësinë e kanë me Edi Ramën. Midis atyre demonstruesve janë dhe ata që iu hodhën gazin fëmijëve të tyre në 6 të mëngjesit. I bindur të jesh ti që ata prindër të mos të kthehen më atë që kanë në dorë. Po ata të cilët ja u bënë me kryq shtëpitë tek unaza, po ai të cilit ti i ven kryqin në shtëpi është i gatshëm të të jap 10 vjet që kishte për të mbrojtur atë që kishte ndërtuar. Janë këto kategori që janë të gatshëm ta shqyejnë Edi Ramën. Udhëton me 3 mjete të blinduara kushtojnë 1 mln e 300 mijë euro

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Politikë

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Nga Halil Teodori Situata politike në Shqipëri ka hyrë në një fazë kritike. Palët e përfshira sa vijnë dhe potencojnë frontet e përballjeve. Asnjë rreze shprese nuk ka për kompromis. Shteti...

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Aktualitet

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. I moshuari është identifikuar si Y.Muja. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë...

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

Aktualitet

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

PDIU përmes një deklarate për mediat është shprehur e shqetësuar për situatën e fundit politike në vend. Ajo thekson se Shqipëria po rrëshqet me shpejtësi drejt një situate dramatike. Mes tjerash...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!