Denoncimi/ Berisha: Karta e Studentit, tallja e radhës e Edvin Kristaq Krimit dhe Lal Plehut me ta

E mërkurë, 12 June 2019 20:32

Ish-Kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në Facebook ka publikuar mesazhin e  një studenti, i cili denoncon faktin se karta e studentit është një mashtrim i madh.

Postimi i plotë

Karta e Studentit, tallja e radhes e Edvin Kristaq Krimit dhe Lal Plehut me ta.

Lexoni denoncinin e studentit dixhital! sb

Psh Z,Berisha ne lidhje me kartat e studentit desha te flas qe eshte nje mashtrim i madhe nga ana e Bashkise se Tiranes ne lidhje me sherbimet qe ofron kjo karte qe eshte tallese per Studentet nga te shikosh kullen e Sahatit falas vizitimi falas i tarraces se Bashkise e deri te organizimi falas i festave ne sheshin Skenderbej te gjitha keto jane tallese per Studentet kur nder gjerat kryesore duhet te ishin sherbime si ne menza me Ofertat e internetit e celularit cmimet e Librave etj kjo duhet te ishte nje pune e Ministrise se Arsimit dhe ne te gjitha Uniiversitetet e Shqiperise dhe jo vetem ne Bashkine e Tiranes por kjo duket qarte qe eshte vetem per nje kohe fuashte ,ne muajin prill Ministria ia ka kalur tendrin Bashkise ne nje menyre jo korrekte qe eshte nje nul dhe nga ana ligjore se Bashkia Tirana nuk ka te drejte te marre te dhenat personale te Studenteve ne Tirane qe banojne por vendlindjen mund ta kene ne nje Qytet tjeter te Shqiperise me respekt per S,B

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!