Duhet të ishte në Prokurori/ U kap në përgjime, ja se si kandidati i Shijakut sfidon opozitën në krah të Ramës

Hënë, 24 June 2019 20:35

Një nga hajdutët e kapur në bashkëpunimin me krimin ne skemën e vjedhjeve të vitit 2017, kapur në përgjimet tashmë të publikuara nga ‘Bild’, është edhe kandidati i Partisë Socialiste në Shijak, Elton Arbana.

Me një letër bakalli poshtë syve, për shkak të kufizimit intelektual për të mbajtur mend dy fjali në radhë, Arbana që duhet të ishte marrë në pyetje nga Prokuroria ka sfiduar në fjalën e tij të cungët, opozitën.

Elton Arbana u kap në përgjime me Astrit Abdylaj, ku ky i fundit i kërkonte që si kryetar i PS-së të ndërhynte që të hiqte një gjobë të INUK-ut.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

aksidenti me motor. Mësohet se dy turistët nga Suedia dhe Italia kanë marrë plagë të rënda në trup.   Ata janë transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet, ndërkohë që ende...

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Politikë

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Vijojnë presionet shtetërore nga banorëve të Unazës së Re. Teksa protesta e tyre vijon të jetë e përditshme prej muajsh tashmë, qeveria dhe bashkia e Tiranës herë pas here i provokon...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!