Kryemadhi: Çfarë lidhje ka Spartak Ngjela me Avdulajt ?

Hënë, 24 June 2019 22:49

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin ‘A shoë’ të Adi Krastës, e pyetur në lidhje me deklaratat e Ramës se rrezikon burgun, tha se këtë e thontë kryeministri dhe Spartak Ngjela.

Kryemadhi u shpreh se duhet pyetur Spartak Ngjela se çfarë lidhje ka me Avdylajt.

‘Unë do thosha vetëm diçka. Çfarë lidhje ka Spartak Ngjela me Avdulajt?

Kaq desha të them.

Është ai akuzon dhe Edi Rama.

E thonë këtë që do hyjmë në burg Rama dhe Ngjela, vetëm këta të dy e thonë, këta që kanë lidhje me krimin e organizuar’, deklaroi Kryemadhi.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!