VIDEO/ Rama ia mbath me helikopter, lemeriset nga tropojanët

Tuesday, 25 June 2019 19:12

Kryeministri Rama ishte sot për një miting elektoral në Tropojë, por edhe këtu si në shumë qytete të tjera të Shqipërisë Rama është pritur nga mijëra protestues të cilët i kanë zënë pritë.

Në kushte të tilla Rama ia ka mbathur me helikopter drejt Kukësit, ku ka zbritur në aeroportin e këtij qyteti.

Në një postim në profilin e tij në fcb, ish-kryeministri Berisha shkruan se

 ‘Mijëra kryengrites ne Tropoje lemerisin Edvin Hajnin. Ai ia mbath me Helikopter!Nderim kryengritesve trima qe e tmerruan Edvin Mafine dhe narkopolicine e tij. Rama ik! Fitore! sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!