FOTO/ Pas Kishave, Rama kthen Gjykatat në zyra elektorale të Partisë Socialiste

Tuesday, 25 June 2019 19:51

Pas kishave të cilat i kthyen në ambiente për mitingje elektorale, Rilindja e Ramës tashmë ka kthyer edhe ambientet e Gjykatave në mjedise propagandistike për fushatën e tyre të votimeve të datës 30 qershor.

Siç shikohet edhe në foton e mësipërme, materiale propagandistike për fushatën e 30 qershorit nga Partia Socialiste janë vendosur edhe në brendësi të Gjykatës Administrative të Durrësit.

Gjithçka mund të ndodhë. Pasi kapi Reformën në Drejtësi, Rama nuk e ka për turp të shfrytëzojë ambientet e gjykatave si zyra propagandtistike të Partisë Socialiste.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

aksidenti me motor. Mësohet se dy turistët nga Suedia dhe Italia kanë marrë plagë të rënda në trup.   Ata janë transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet, ndërkohë që ende...

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Politikë

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Vijojnë presionet shtetërore nga banorëve të Unazës së Re. Teksa protesta e tyre vijon të jetë e përditshme prej muajsh tashmë, qeveria dhe bashkia e Tiranës herë pas here i provokon...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!