‘Me 1000 policë nga pas/ Gazetari i 'Bild'-Ramës: ‘Më ka denoncuar kryeministri i zgjedhjeve të anuluara’

Tuesday, 25 June 2019 20:33

Edi Rama ngriti padi sot ndaj gazetarit të ‘Bild’, Peter Tiede, i cili në një përgjigje reciproke nuk ka vonuar ti kthejë përgjigje kryeministrit, duke i kujtuar se edhe ai ka një avokat.

Oh, Z. Rama....Çmenduri: kryeministri shqiptar Rama kërkon të më padisë. Ka tashmë një avokat-mbi të gjitha një nga më të shtrenjtit në Gjermani....por nuk e ka më...

Ndërkohë, sot është në një fushatë për zgjedhjet e anuluara-të mbrojtura nga më shumë se 1000 agjentë të policisë’, shkruan Tiede

auto_pet11561479464.png

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

aksidenti me motor. Mësohet se dy turistët nga Suedia dhe Italia kanë marrë plagë të rënda në trup.   Ata janë transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet, ndërkohë që ende...

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Politikë

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Vijojnë presionet shtetërore nga banorëve të Unazës së Re. Teksa protesta e tyre vijon të jetë e përditshme prej muajsh tashmë, qeveria dhe bashkia e Tiranës herë pas here i provokon...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!