Servili i Ramës bën gafën e vitit: Unë jam i majtë dhe do votoj atë që …

Tuesday, 25 June 2019 22:42

Artisti Laert Vasili, ose i njohur ndryshe dhe si servil i kryeministrit Edi Rama, nga euforia e madhe për të treguar se sa i denjë është ai ndaj partisë, bëri një gafë, ku deklaroi votën publikisht.

Ndërsa po mbante fjalim se qytetarët duhet të shkojnë të votojnë, se vota është një e drejtë legjitime, dhe se vota është e shenjtë dhe e fshtë, Vasili deklaroi se ai është i majtë, por do votojë kë parti të dojë, duke nënkuptuar Rilindjen.


Kjo nuk është hera e parë që Vasili ‘rrëshket’ në studiot televizive nga zelli i madh për të mbrojtur rilindasit dhe Edi Ramën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

aksidenti me motor. Mësohet se dy turistët nga Suedia dhe Italia kanë marrë plagë të rënda në trup.   Ata janë transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet, ndërkohë që ende...

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Politikë

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Vijojnë presionet shtetërore nga banorëve të Unazës së Re. Teksa protesta e tyre vijon të jetë e përditshme prej muajsh tashmë, qeveria dhe bashkia e Tiranës herë pas here i provokon...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!