Vasili poston videon: Shkollë paku ku është, pse nuk na paralajmëron për rrezikun Trump, që rikandidon?

Tuesday, 09 July 2019 09:18

Nga Petrit Vasili

Presidenti Trump rritet dukshem ne sondazhe vecanerisht per transformimin ekonomik.

Presidenti Trump rikandidon serish. Shkollepaku se ku eshte futur dhe akoma s'po behet i gjalle,qe te lajmeroje amerikanet,shqiptaret dhe boten per rrezikun e rizgjedhjes se Trump.

Dikur e bente edhe me krenari,edhe me siguri,edhe me trimeri,edhe me zgjuarsi,edhe me karshillek edhe me pak trapllëk.....

Deri atehere mbeten ne fuqi paralajmerimet e vjetra te shkollepakut,qe per fat te keq amerikanet nuk i fishkellejne hiç,ndaj ndiqni VIDEON dhe informohuni.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Aktualitet

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Ky është Daniel Gjinaj, një adoleshent shqiptar me banim në Angli për të cilin nuk dihet asgjë prej më shumë se një jave. Policia thotë se Daniel Gjinaj është zhdukur nga...

190 mijë paund në javë, njihuni me futbollistin adoleshent më të paguar në botë

Sport

190 mijë paund në javë, njihuni me futbollistin adoleshent më të paguar në botë

Jadon Sanço është një nga objektivat kryesorë të Mançestër Junajtid për merkaton e janarit. “Djajtë e kuq” janë gati t’i paguajnë 100 milionë paund skuadrës së Borusia Dortmundit për talentin...

Divat italiane në Tiranë, 14 filma në një kinema verore

Kulturë

Divat italiane në Tiranë, 14 filma në një kinema verore

E njihni Sophia Loren në “Mambo italiane”? I mbani mend debutimet e saj të para? Po magjinë e filmave bardh e zi, kur kinemaja italiane në vitet ’50 joshte edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!