Kush është Jola e tregon moviola: Gazetari bën konstatimin e fortë mbi "truprojen" e Ramës

Tuesday, 09 July 2019 17:44

Fotot e një vajze që punon në gardë dhe është parë shpesh të shoqërojë Ramën gjatë kohëve të fundit janë kthyer në një debat publik në vend, nëse është apo jo truproje e kryeministrit.

Në një reagim gjatë ditës së sotme, Gard e punon se është punonjëse e saj, por jo truproje e Ramës, ndërsa ka mjaft foto ku ajo i qendron pranë kryeministrit duke lënë të kuptohet se ka detyrë mbrojtjen e tij.

Në një reagim në Facebook, ish-këshilltari i Nanos dhe tashmë një personazh mjaft i njohur për sqimen e tij në komentimin e ngjarjeve politike, Ylli Dylgjeri bën një konstatim tjetër.

"Kush është Arbjola na e tregon moviola", shkruan ai në Facebook duke theksuar se pamjet tregojnë se ajo i ri një metër larg Ramës duke qenë kështu në rolin e truprojes.

"Çfarë është Albjola? Thjesht fare. Na e tregon maviola. I kthejmë pamjet e regjistruara te aktiviteve te kryeministrit dhe hop na del Albjola. Ne s'do pyesim tani Bildin! Teknika ketu nuk te le më te gabosh. Maviola tregon se ku rri Albjola...dhe Albjola i rri 1 meter pas Te Parit. Kryeministrit. Albjola ne foto nuk eshte shoqeruese e pare e Missit por e Misterit, shkruan Dylgjeri.

 

Modifikuar më Tuesday, 09 July 2019 17:52

1 koment

  • Përgjigju rodric camela

    Hënë, 15 July 2019 21:40 komentuar nga rodric camela

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Franca kthen me 'charter' 29 azilkërkues, ndër ta edhe një familje me 5 anëtarë

Aktualitet

Franca kthen me 'charter' 29 azilkërkues, ndër ta edhe një familje me 5 anëtarë

Vijonë në Rinas, operacionet e përbashkëta të riatdhesimit të shtetasve shqiptarë të cilëve u është refuzuar azili në vendet e BE-së. Sot u kthyen 29 shtetas nga Franca, mes tyre edhe...

Jetëshkrimi/ Ja kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Presidenti për drejtimin e KLSH-së

Aktualitet

Jetëshkrimi/ Ja kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Presidenti për drejtimin e KLSH-së

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë  Kuvendit, Petraq Milon për kryetar të KLSH-së. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë...

Tre të rinj prangosen në Mirditë, ishin në kërkim

Aktualitet

Tre të rinj prangosen në Mirditë, ishin në kërkim

Prangosen 3 të rinj në Mirditë. Një 20-vjeçar dhe dy të tjerë nga 24 vjeç janë kapur nga policia pas goditjes me sende të forta të një 43-vjeçari në qytetin...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!