Berisha: Nderim, qindra mijëra kryengritësve që drodhën themelet e Edvin Kristaq Mafisë!

E mërkurë, 10 July 2019 14:04

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur me nderim, protestuesit që u bashkuan në Tiranë në mbrëmjen e 8 korrikut në një tubim, nga më të mëdhenjtë e organizuar nga opozita e bashkuar. Berisha shkruan: Një album me foto mahnitëse, që po qarkojnë rruzullin, të supergjigandit të 8 korrikut!

Nderim, qindramijëra kryengritësve të pamposhtur dhe fitimtarë që drodhën themelet e narkoshtetit dhe tmerruan Kakistokracinë e Edvin Kristaq Mafisë!  Rama ik! Fitore!” përfundon ish-kryeministri.

 

ImageImageImageImageImageImageImage

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Grupit të “Toyota Yaris” i sekuestrohen euro, tokë në bregdet e troje

Politikë

Grupit të “Toyota Yaris” i sekuestrohen euro, tokë në bregdet e troje

Policia e Shtetit ka finalizuar një tjetër operacion në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, për sekuestrimin e aseteve dhe pasurisë që rrjedhin nga veprimtaria kriminale. Mijëra euro, tokë...

Franca kthen me 'charter' 29 azilkërkues, ndër ta edhe një familje me 5 anëtarë

Aktualitet

Franca kthen me 'charter' 29 azilkërkues, ndër ta edhe një familje me 5 anëtarë

Vijonë në Rinas, operacionet e përbashkëta të riatdhesimit të shtetasve shqiptarë të cilëve u është refuzuar azili në vendet e BE-së. Sot u kthyen 29 shtetas nga Franca, mes tyre edhe...

Jetëshkrimi/ Ja kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Presidenti për drejtimin e KLSH-së

Aktualitet

Jetëshkrimi/ Ja kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Presidenti për drejtimin e KLSH-së

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë  Kuvendit, Petraq Milon për kryetar të KLSH-së. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!