Denoncimi i rëndë/ ‘Na grabitën makinën me armë te koka, policia fsheh krimin’

E mërkurë, 10 July 2019 20:42

Një qytetar denoncon një rast shumë të rëndë, ku më datë 27 qershor në mesnatë është grabitur pranë një karburanti nga njerëz të armatosur, por policia edhe pse ka kaluar 10 ditë nuk ka bërë të mundur të mundur zbardhjen e pamjeve të Karburantit ku ka ndodhur ngjarja.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha i cili shkruan se Narkopolicia e Edvin Mafisë dhe Gjeneral Kanabisit fshehin ngjarjen.

‘Narkopolicia e Edvin Mafise dhe Gjeneral Kanabisit fshehin krimin! sb

Pershendetje doktor berisha me date 27 rreth ores 2 e 50 te karburat uldedaj pa ik ne kryqezimin e shengjinit nje audi gri na kane grabitur Makinen posh

Na kane ulur ne tok me pistoleta ne kry Jane pamjet filmike Dhe policia ende nuk ka ber dicka “

Ajo makin kishte qen 2 ore para ne kerkim te policia Po mos ti jepnin celsa do na gjunin Kjo gje shikohohet shum qart ke karburanti

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kulturë

Buzëqeshje nga Shqipëria/ Potencialet turistike të Kukësit gjithnjë e më të kërkuara

 Kukësi po merr gjithnjë e më tepër vëmendjen e turistëve që po shfrytëzojnë potencialet e kësaj zone. Kryeministri Edi Rama solli në vëmendje atraksionet turistike të qarkut të Kukësit, ndërsa...

Vrasja e 26 vjeçarit Çelaj, zabardhet dëshmia e dy punëtorëve, çfarë ndodhi në vilë....

Aktualitet

Vrasja e 26 vjeçarit Çelaj, zabardhet dëshmia e dy punëtorëve, çfarë ndodhi në vilë....

Dy prej punëtorëve në vilën e familjes Kusi ku u vra tre ditë më parë 26 vjeçarit Indrit Çelaj kanë zbardhur detaje se si një vrimë për shkarkimin e tubit...

Panik në Theth, qëllon me kallashnikov në ajër, prangoset 24 - vjeçari

Aktualitet

Panik në Theth, qëllon me kallashnikov në ajër, prangoset 24 - vjeçari

Ka qëlluar me armë zjarri automatik në ajër, kapet në flagrancë nga Policia e Shkodrës, së bashku me armën kallashnikov, me një krehër me fishekë. Ja njoftimi i plotë i Policisë: Telefonata...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!