Për narkopolicët e narkoshtetit ligji nuk ekziston!

E mërkurë, 31 July 2019 19:54

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku tregohet sesi punonjësit e Task Forcës bllokojnë rrugën.

Postimi

Per narkopolicet e narkoshtetit ligji nuk ekziston!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Z.Berisha dua te qoj kte video te taks forces transportit rrugor qe duan te zbatojn ligjin.kur vet e shkelin me te dya kembet e lejn makinen e tyre ne mes te rruges dhe kundra vajtje.flm o legjend.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sudan, ushtria dhe civilët marrëveshje për qeverisje të përbashkët

Globi

Sudan, ushtria dhe civilët marrëveshje për qeverisje të përbashkët

Këshilli ushtarak i Sudanit dhe aleanca e opozitës civile kanë nënshkruar një marrëveshje për ndarjen e pushtetit. Marrëveshja do të krijojë një këshill të ri qeverisës, ku do të përfshihen...

Qeni antidrogë zbulon 55.5 kg kanabis

Aktualitet

Qeni antidrogë zbulon 55.5 kg kanabis

Policia Kufitare parandalon dhe  godet një rast të  tentativës për trafikim të lëndëve narkotike në portin e Durrësit. Uniformat blu kanë sekuestruar 55.5 kilogramë kanabis, ndërsa kanë vënë në pranga...

U përplas nga makina, ndërron jetë 69-vjeçari në Lushnjë

Aktualitet

U përplas nga makina, ndërron jetë 69-vjeçari në Lushnjë

Nuk ka mundur të mbijetojë i moshuari që u përplas nga makina ditën e djeshme në Lushnjë. Policia njofton se 69-vjeçari Myfit Dingo banues në Dushk ka ndërruar jetë pasi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!