Reagon Berisha për 2 ekzekutimet e fundit: Vrasjet mafioze janë ligji i narkoshtetit!

Hënë, 12 August 2019 16:10

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha mbi mungesën e sigurisë në vend:

Vrasjet mafioze jane ligji i narkoshtetit!

2 vrasje ne 12 ore!

Ne 12 ore, dy vrasje te stilit mafioz, njera ne Rreshen tjetra ne Fier, rendi ne duart e mafies.
Vrasesit u larguan ne drejtim te kafeneve.
Ministri i Brendshem po i ben dorezimin Ministrit te familjes Blendi .... kurse gjeneral Hashashi dhe Ardi Balilin po merren se bashku me 30 milion euro te tenderit per narkouniformat e narkoplicise. Rendi ne narkoshtetin e Edvin Mafise kontrollohet nga mafia. sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjendet një trup i pajetë rreth 1 milje në det, detajet që tregojnë për një vrasje

Aktualitet

Gjendet një trup i pajetë rreth 1 milje në det, detajet që tregojnë për një vrasje

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të diele në ujërat e Adriatikut. Viktima është e seksit mashkull dhe është gjetur rreth 1 milje në det të hapur...

Sudan, ushtria dhe civilët marrëveshje për qeverisje të përbashkët

Globi

Sudan, ushtria dhe civilët marrëveshje për qeverisje të përbashkët

Këshilli ushtarak i Sudanit dhe aleanca e opozitës civile kanë nënshkruar një marrëveshje për ndarjen e pushtetit. Marrëveshja do të krijojë një këshill të ri qeverisës, ku do të përfshihen...

Qeni antidrogë zbulon 55.5 kg kanabis

Aktualitet

Qeni antidrogë zbulon 55.5 kg kanabis

Policia Kufitare parandalon dhe  godet një rast të  tentativës për trafikim të lëndëve narkotike në portin e Durrësit. Uniformat blu kanë sekuestruar 55.5 kilogramë kanabis, ndërsa kanë vënë në pranga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!