Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u ka premtuar të gjithë të rinjve dhe prindërve në Berat se dritat e…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tregoi nga Berati hapat e aksionit opozitar. “Do të ketë një ndërthurje me denoncimet,…
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në fjalën e saj përpara simpantizantëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim në Durrës deklaroi se…
Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste kërkon të shkarkojë Arben Malajn si anëtar i Këshillit Mbikëqyrës të BSH, por procedura duket…
Nga Përparim Spahiu: Kërcënimi i Kryeministrit bizneseve, të vegjëlve, normal, m’u duk si grabitësit e furgonave në vitin 1997. Evazion,…
Sa vjen e thellohet përçarja mes socialistëve, ku shkak është bërë nisma e deputetëve të PS-së për të shkarkuar nga…
Nga Agron Duka Pas Presidentit, radhën për t’u shpallur armik publik e ka Arben Malaj, anëtar i Këshillit Mbikëqyrës të…
Disa të arrestuar, mes tyre edhe një polic për shkak se zbuluan një parcelë me kanabis që i përkiste kreut…
Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka…
Ministrja gjermane e mbrojtjes, Ursula Von der Leyen është zgjedhur Presidente e Komisionit Europian. Ajo është mbështetur nga deputetët dhe…
Basha: 30 Qershori, protesta më e madhe e të gjitha protestave. Mesazhi i shumicës refuzuese i qartë: Rama ik.  …
Socialistët kanë nisur procedurat për shkarkimin e anëtarit të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë Arben Malaj për shkak të…

Lajmet e fundit

Luan Rama për dorëheqjen e Haradinajt: Akt civil prej burri shteti

Politikë

Luan Rama për dorëheqjen e Haradinajt: Akt civil prej burri shteti

Luan Rama e ka quajtur peshë dinjiteti dorëheqjen e Ramush Haradinajt. Sipas Ramës, Haradinaj ka bërë një akt prej burri shteti i duke i mësuar të gjithve se sa vlerë ka...

Limaj: Intervistimi i Haradinajt, ftesë e padrejtë nga një gjykatë e padrejtë

Bota Shqiptare

Limaj: Intervistimi i Haradinajt, ftesë e padrejtë nga një gjykatë e padrejtë

“Ftesa për intervistë nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit për kryeministrin e Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj është një ftesë e padrejtë, nga një gjykatë e padrejtë”,- kështu...

Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Show-biz

Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!