Gjykata Kushtetuese është prej javësh jashtë funksionit pasi ka vetëm 4 anëtarë ,në një kohë që duhen 6 anëtarë për…
Ka reaguar deputeti i Partise Demokratike Tritan Shehu duke rreth deklarates se kryeministrit Rama rreth mundesise te ekstradimit te anetareve…
Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku përmes një postimi në Facebook thotë se “Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit konfirmon…
Kreu i PD-së në Gjirokastër Roland Bejko, në një intevistë për SYRI.net është shprehur se persona apo grupe të vogla…
Ndërkohë që pretendimet e qeverisë për gjelbërimin e Shqipërisë shtohen dita ditës realiteti duket krejt ndryshe. Në një postim të…
Integrimi i Shqipërisë në BE, në fakt po pengohet nga krimi i organizuar dhe droga. Por gjithashtu vendet europiane po…
Kryetari i Grupit Parlamentar te LSI-së Petrit Vasili, Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari si dhe deputeti i qarkut…
Nga Ylli Manjani Sot duhej të ishte dita që të kërkohej rritja e pagave. Paga e ulët është maskarallëk i…
Partia socialiste është kthyer në një grup deputetësh ‘ palaço’ që tallen përditë me shqiptarët. Me hipokrizinë më të madhe…
Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, është shprehur se “argumenti më idiot që mund të dëgjosh në mungesë të shpresës…
Kryeministri Edi Rama ka urdhëruar që të nisë llogaridhënia nga të gjithë drejtuesit e PS-së, të cilët janë në poste…
Fondacioni për Liri dhe Demokraci është tanimë zyrtarisht dhe anëtar i qëndrës Wilfried Martens Centre for European Studies, think-tanku zyrtar i EPP…

Lajmet e fundit

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Politikë

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e 30 qershorit u shpreh se kjo do të jetë një...

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Aktualitet

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Studiuesi i njohur Tonin Çobani është bashkuar me intelektualët e tjerë që nuk do të votojnë me 30 qershor në zgjedhjet moniste. Ai ka postuar në facebook këtë shënim: “Edhe unë...

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Show-biz

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!