Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu ka reaguar ndaj protestës që kanë realizuar sot dhjetëra minatorë përpara Kryeministrisë. Spahiu tha se…
Reforma në Drejtësi po rezulton që më së paku është hartuar keq. Kjo po dëshmohet së fundmi, kur disa prej…
Deputeti demokrat Genc Pollo i ftuar në Syri.net, tha se në një vend normal, Ministri i Brendshëm do të kishte…
Sapo përfunduan zgjedhjet e 23 qershorit 2013, në mënyrë krejt pirateske, Edi Rama vendosi në krye të Departamentit të Administratës…
Forumi Rinor i Partisë Demokratike vijon intensivisht protestat kundër Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Qëndrimi i tij ende në detyrë…
Deputeti i Partisë Demokratike Luçiano Boçi deklaroi sot në ‘Fax News’ se opozita do të vijojë me protestat dhe se…
Dje në media ka qarkulluar një audio ku dëgjohet Rama që sillet tmerrësisht keq me gazetarin. Ai ka rënë pre…
Kreu i LSI, Petrit Vasili, tha se reagimi opozitar do të vijojë me të njëjtin intensitet, por deri në vendimin…
Një fotomontazh i postuar nga Berisha në llogarinë e tij në Facebook, shihet Rama, Xhafaj dhe Tahiri së bashku, me…
Kryeministri Edi Rama ka vijuar me sjelljen e tij të tmerrshme me gazetarët. Këtë herë rënë pre e një kamera…
Kryeministri Edi Rama që para nisjes së fushatës vitin e shkuar, lançoi hapjen e kanalit të tij televiziv në Facebook…
Ka pasur debate të forta sot në Komisionin e Edukimit dhe të medias, ku në seancë po diskutohej mbyllja e…

Lajmet e fundit

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Sport

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, ka qenë një nga emrat më të përfolur në merkaton verore, me interes nga klube të ndryshme, teksa ëm afër nga të gjithë duket...

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Show-biz

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua Lipa mbushi dje plot 24 vjet dhe ishin të shumtë...

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Globi

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Turqisë, ku bashkëshorti në sy të vajzës së vogël, 10 vjeç ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij, 38-vjeçare. “Nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!