Deputeti i PD-së, Edi Paloka ka sërish pyetje për Ministrin për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati. Pak pas…
Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar ashpër kryeprokuroren Arta Marku lidhur me lëvizjet që kanë ndodhur…
Partia Demokratike i ka kërkuar Prokurorisë së Tiranës të urdhërojë pezullimin e kryeprokurores Arta Marku dhe të nisë hetimet ndaj…
NGA SALI BERISHA Thirrje drejtuar autoriteteve ligjzbatuese te Mbreterive te Belgjikes dhe Hollandes! Te dashur miq, se pari le te…
Deputeti i PD-së, Edi Paloka ka  reaguar lidhur me operacionin ditën e sotme të policisë, ku u vunë në pranga…
Nga Ylli Manjani Nuk është shqetësimi kryesor se çështja “Tahiri” apo “Shullazi” mbetën pa prokurorë. Gjenden gjithnjë prokurorë sa për…
Lideri i PD-se, Lulzim Basha ka publikuar ditën e sotme një video ku duket qartë që kryeministri Edi Rama nuk…
Deputetja e Partisë Demokratike, Fatbardha Kadiu është përfshirë në debate me ekspertin e çështjeve sociale, Kosta Bajraba në studion e…
Avionë të Guardi di Finanza do të zhvillojë kontrolle ajrore deri më 31 tetor të këtij viti. Zyra e BE-së…
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, e ka cilësuar të trashë kryeministrin Edi Rama, pasi ende nuk e…
Deputeti dhe kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka reaguar pas arrestimit të disa mjekëve në spitalin e Shkodrës me…
Sali Berisha shkruan në Facebook se shkrirja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda ditën e sotme u bë me qëllim…

Lajmet e fundit

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Politikë

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Aktualitet” në Fax News se Edi Rama është mbështetur nga disa përfaqësues ndërkombëtar por që sipas tij, ata do të ndërrohen një...

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

Bota Shqiptare

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

12 vite më parë, shqiptari Endri Begaj ishte student në një shkollë në Itali, në Areco. Ai nuk u mor në një ekskursion që shkolla organizonte për në Amsterdam, me...

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Aktualitet

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 të Mërkurën, bën me dije Sky News. “Nëntë njerëz tani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!