Pas publikimit të përgjimeve të vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj ka ardhur edhe reagimi nga deputeti…
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, në një konferencë për shtyp të zhvilluar pak minuta më parë ka…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta teksa ishte sot pjesë e ceremonisë përkujtimore të 75-vjetorit të themelimit të Batalionit partizan të…
Kreu i Partisë Agrare Ambjentaliste, Agron Duka ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook, duke u shprehur se nuk janë…
Pas mbledhjes së grupit parlamentar ditën e sotme në selinë blu, PD ka njoftuar se nesër dhe pasnesër ato do…
E turpshme dhe qesharake ishte konferenca e përbashkët për shtyp e deputetëve ushtarë besnikë të Edi Ramës, Ulsi Manja dhe…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur që prej orës 14:00 ka mbledhur grupin parlamentar të PD-së  për të…
Caktimi në “arrest shtëpie” i Sajmir Tahirit ka zenë vend të gjerë në mediat botërore. E famshmja “Washington Post” i…
Nga Luçiano Boçi E pafytyrë fare kjo deklarata e PS-së!!! Dhe qesharake pa fund, njëkohësisht. Ne që tregojmë të vërtetën…
Reagimi qesharak i Taulant Ballës vetëm pak orë pas denoncimit të PD-së me audio dhe fakte për çështjen e Agron…
Kryeministri Rama është gjendur mes “dy zjarreve” në lidhje me çeljen e ambasadës së SHBA-ve në Jerusalem sot. Qeveria “Rama”…
Partia Demokratike ka publikuar ditën e sotme një bisedë telefonike, ku dëgjohet vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafës, ku…

Lajmet e fundit

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Sport

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, ka qenë një nga emrat më të përfolur në merkaton verore, me interes nga klube të ndryshme, teksa ëm afër nga të gjithë duket...

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Show-biz

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua Lipa mbushi dje plot 24 vjet dhe ishin të shumtë...

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Globi

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Turqisë, ku bashkëshorti në sy të vajzës së vogël, 10 vjeç ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij, 38-vjeçare. “Nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!