Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër skandal të qeverisë së Edi Ramës. Berisha ka publikuar mesazhin e një nëpunësi,…
  Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se e bllokoi Lulzim Bashën në kohën që ishte kryetar i Bashkisë…
Ish kryeministri Berisha, ka reaguar ashpër lidhur me urdhrin e paligjshëm të Ministrisë së Shëndetësisë për mbledhjen e të dhënave…
Komiteti Shqiptar i Helsinkit vlerëson se ritmi me të cilin po kryhet procesi i Vetingut është shumë i ngadaltë. Në…
Sot Kryeministri konfirmoi se Erion Veliaj do të jetë kandidati i tij për tu rizgjedhur në krye të Bashkisë së…
I ashpër ka qenë reagimi i Kryetarit të Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, lidhur me urdhrin…
Nënkryetari i PD-së Edi Paloka në një dalje publike nga selia,  tha se kryeministri Edi Rama po tenton që të…
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi dje në Fushë-Krujë, ku një person, që dyshohet…
62 % e shqiptarëve nuk u besojnë partive politike në vendin e tyre. Këto shifra, që janë publikuar nga Komisioni…
Ish-Kryeministri, Sali Berisha, në një status në rrjetet sociale ka publikuar mesazhin e një punonjësi të anti drogës në Policinë…
Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka denoncuar sot në mëngjes një urdhër shumë të dyshimtë dhe të paligjshëm sipas…
Restaurimi i xhamisë Et’hem beut dhe shqetësimi i besimtarëve Përveç kullave shumëkatëshe që po ndërtohen në qendër të Tiranës nga…

Lajmet e fundit

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Sport

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, ka qenë një nga emrat më të përfolur në merkaton verore, me interes nga klube të ndryshme, teksa ëm afër nga të gjithë duket...

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Show-biz

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua Lipa mbushi dje plot 24 vjet dhe ishin të shumtë...

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Globi

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Turqisë, ku bashkëshorti në sy të vajzës së vogël, 10 vjeç ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij, 38-vjeçare. “Nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!