×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 45

Lori Hoxha vjen me ndryshime drastike, ja cfarë look-u ka zgjedhur për këtë pranverë

Diel, 15 Prill 2018 15:10
Lori Hoxha Lori Hoxha

Blogerja e njohur shqiptare dhe trashëgimtarja e Top Chanel ka ardhur me një look ndryshe këtë pranverë.

Nuk jemi mësuar ta shohim shpesh Lorin me tone të forta në buzë dhe as me flokë të shkurtra.

Epo kësaj rradhe, ajo ka preferuar një model flokësh të shkurter dhe buzë flak të kuqe.

Aq ndryshe sa as i vëllai nuk e ka njohur siç shkruan edhe ajo’’ so diffrent my brother didn’t recognize me’’ .

Si një ikonë mode e vërtetë, edhe kësaj here Lori shkëlqen.

lori

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Majmunët “pushtojnë” Japoninë

Aktualitet

Majmunët “pushtojnë” Japoninë

Një ushtri e armatosur është formuar në një fshat japonez për të ndaluar ‘pushtimin’ e zonës nga majmunët dhe vjedhjen e të mbjellave. Më shumë se 30 vullnetarë në komunitetin malor...

Operacion policor në Tetovë, sekuestrohen mbi 20 kg drogë

Bota Shqiptare

Operacion policor në Tetovë, sekuestrohen mbi 20 kg drogë

Policia sot rreth orës 17:00 ka filluar një operacion anti-drogë në Tetovë. Sipas informacioneve të para janë sekuestruar rreth 22 kg drogë. Operacioni është zhvilluar në bulevardin kryesor të qytetit...

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Aktualitet

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Ky është Daniel Gjinaj, një adoleshent shqiptar me banim në Angli për të cilin nuk dihet asgjë prej më shumë se një jave. Policia thotë se Daniel Gjinaj është zhdukur nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!