E keni parë sa seksi duket këngëtarja shqiptare me barkun e rrumbullakosur?

Diel, 15 Prill 2018 15:18
E keni parë sa seksi duket këngëtarja shqiptare me barkun e rrumbullakosur? Blerina Braka

Kohët e fundit shumë nga këngëtaret shqiptare kanë ndarë momentet e tyre të lumtura gjatë pritjes së ëmbël.

Blerina Braka këngëtarja e njohur për publikun, ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet shumë e ëmbël, në pritjen e fëmijës së saj të parë.

Ajo pret një djalë por është shfaqur tejet seksi me një këmishë të zezë dhe barkun e rrumbullakosur.

blerina braka

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:20

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Sport

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, ka qenë një nga emrat më të përfolur në merkaton verore, me interes nga klube të ndryshme, teksa ëm afër nga të gjithë duket...

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Show-biz

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua Lipa mbushi dje plot 24 vjet dhe ishin të shumtë...

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Globi

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Turqisë, ku bashkëshorti në sy të vajzës së vogël, 10 vjeç ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij, 38-vjeçare. “Nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!