Alban Skënderaj i dedikon këngë “Jetës”

Tuesday, 05 February 2019 22:41

Këngëtari i njohur shqiptar ka publikuar projektin e tij të ri muzikor vetëm në versionin audio dhe tekst.

“JETË” titullohet kënga e re e Alban Skënderaj që duket se i dedikohet sërish dashurisë. Teksti i punuar nga vetë artisti flet për fillimin, fundin dhe lirinë e saj.

“Mendja ime arratiset neper vendet qe nuk shkela me ty Zemra si nje ore kurdiset dhe ndalon sa here qe ti s’je aty Jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoni Jam vyshkur nga etja, per syte e saj”, thuhet në një pjesë të këngës.

Pritet që ky projekt të vijë shumë shpejt me klip muzikor dhe të jetë suksesi i rradhës për Albanin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Luksi i shfrenuar i qeverisë/ Prova dhe fakte të reja që rrëzojnë pretendimet e Etilda Gjonajt

Politikë

Luksi i shfrenuar i qeverisë/ Prova dhe fakte të reja që rrëzojnë pretendimet e Etilda Gjonajt

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka bërë një reagim publik lidhur me lajmet publikuar ditët e fundit, ku përmes faturave të hoteleve tregohej se si ajo paguante 700 euro nata...

Chris Brown baba për herë të dytë, zbuloni gjininë e fëmijës

Show-biz

Chris Brown baba për herë të dytë, zbuloni gjininë e fëmijës

Chris Brown do bëhet sërish baba. Ai është në pritje të një djali të vogël me ish-të dashurën Ammika Harris. Sipas TMZ, thashethemet janë të vërteta dhe se këngëtari do mirëpresë...

Georgina: Ronaldon nuk do e ndërroja me asgjë në botë

Sport

Georgina: Ronaldon nuk do e ndërroja me asgjë në botë

Georgina Rodriguez është një në marrëdhënie me yllin më të madh të futbollist Christiano Ronaldo. Dhe modelja ka pranuar se nuk është e lehtë të lidhesh me një person të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!