Si në ëndërr.Jennifer Lopez publikon momentin e propozimit dhe rrjeti u ‘çmend’

E mërkurë, 13 Mars 2019 14:18

Këngëtarja 49-vjeçare, Jennifer Lopez i ka befasuar të gjithë me fotot e momentit të propozimit në Bahamas, që mori nga partneri Alex Rodriguez.

Partneri i saj është gjashtë vjet më i ri dhe çifti janë të lidhur prej vitit 2017.

Sportisti mori vendimin për të bërë hapin e madh këtë fundjavë dhe gjithçka e kishte planifikuar që të dukej si në ëndërr.

Çifti ishte me pushime në Bahamas kur Jennifer mori propozimin nga Rodriguez që padyshim i tha “Po”.

Vetëm pak javë më parë ata festuan dy vjetorin e lidhjes së tyre.

Kjo do jetë martesa e katërt për Lopez, e cila u divorcua nga këngëtari Marc Anthony në vitin 2014 dhe e dyta për Rodriguez, që është divorcuar në vitin 2008.

ImageImageImage

ImageImage

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Politikë

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka mbërthyer vendin. Në deklaratën shpërndarë për mediat kreu i PLL...

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Globi

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini, hodhi poshtë pretendimet se partia e tij populiste është përpjekur të marrë financime të fshehta nga Rusia. Ai ndërkohë ka shtuar komentet në mbrojtje të...

Katër të arrestuar në Tiranë për rrëmbim personi, plagosje dhe përndjekje

Kronikë

Katër të arrestuar në Tiranë për rrëmbim personi, plagosje dhe përndjekje

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 2 në kryeqytet për vepra të ndryshme penale. Policia shtetasit F. M., 35 vjeç dhe S. M., 19 vjeç...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!