Diellza Kolgeci 9 muajshe shtatzënë shkon në palestër (Foto)

E mërkurë, 10 Prill 2019 22:05

Pak kohë më parë modelja e njohur Diellza Kolgeci njoftoi se është shtatzënën me partnerin Fisnik Rugova. Çifti zbuluan edhe gjininë e fëmijës në një festë madhështore.

Diellza dhe Fisniku do të jenë prindër të një vajze dhe derisa vogëlushja të vijë në jetë, modelja nuk ka ndryshuar asgjë nga rutina. Madje, as ka hequr dorë nga palestra. Në foto e publikuar shohim se modelja duket se nuk ka shtuar asnjë kilogram nga shtatzënia.

Me gira në dorë, Diellza shkruan “8 muaj e dy ditë…” Mund t’ju duket e guximshme që Diellza frekuenton ende palestrën, por për një modele, të ushtruarit është një domosdoshmëri në çdo kohë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Haradinaj përballë sfidës “taksë”, ja çfarë do t’i kërkojë Merkel

Bota Shqiptare

Haradinaj përballë sfidës “taksë”, ja çfarë do t’i kërkojë Merkel

Angela Merkel dhe Emanuel Macron do t’i kërkojnë kryeministrit Ramush Haradinaj heqjen e taksës, ndërsa kryeministrit Aleksander Vuçiç pushimin e fushatës kundër Kosovës, në mënyrë që të rifillojë dialogu mes...

Shihni 10 fotot më të mira nga e gjithë bota, njëra i përket Shqipërisë

Kuriozitete

Shihni 10 fotot më të mira nga e gjithë bota, njëra i përket Shqipërisë

Njihuni me foto më të mira nga e gjithë bota përzgjedhur nga agjensitë ndërkombëtare. 1-Banorët e rajonit të Mendrisio të maskuar si personalitete biblike kryejnë procession e së enjtes së shenjtë...

Tirana e Partizani duan vetëm fitore, edhe pse “i bëjnë nder” njëra-tjetrës

Sport

Tirana e Partizani duan vetëm fitore, edhe pse “i bëjnë nder” njëra-tjetrës

Java e 30-të e Kategorisë Superiore sjell duele ekstremesh, siç është ai ndërmjet Partizanit kryesues dhe Kastriotit që është në zonën e rënies nga kategoria. Të tilla janë edhe përballjet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!