Monica Belluci s’mendon për një martesë të tretë

Premte, 12 Prill 2019 11:48

Aktorja e njohur italiane Monica Belluci ka dalë për herë të dytë publikisht duke u shoqëruar nga i dashuri i saj i ri Nicolas Lefebre. Ata ishin të pranishëm në eventin e rëndësishëm të firmës sënjohur Cartier në Paris.

Pas dy shkurorëzimesh në jetë 54 vjeçarja nuk e mendon kaq seriozisht një martesë të tretë.

Ajo ka folur publikisht për lidhjen e re: “Kur keni lënë pas vete dy martesa, duhet të kini kohë për të menduar për këtë para se sërish të kurorëzoheni, për të kuptuar pse ndodhi dhe përse u shkurorëzuam. Le të themi se jam në fazën e të mësuarit për momentin”

Monica ka qenë e martuar me fotografin e modës, Claudio Carlos Basso dhe më pas me Vincet Cassel nga viti 1999 deri në vitin 2015.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Haradinaj përballë sfidës “taksë”, ja çfarë do t’i kërkojë Merkel

Bota Shqiptare

Haradinaj përballë sfidës “taksë”, ja çfarë do t’i kërkojë Merkel

Angela Merkel dhe Emanuel Macron do t’i kërkojnë kryeministrit Ramush Haradinaj heqjen e taksës, ndërsa kryeministrit Aleksander Vuçiç pushimin e fushatës kundër Kosovës, në mënyrë që të rifillojë dialogu mes...

Shihni 10 fotot më të mira nga e gjithë bota, njëra i përket Shqipërisë

Kuriozitete

Shihni 10 fotot më të mira nga e gjithë bota, njëra i përket Shqipërisë

Njihuni me foto më të mira nga e gjithë bota përzgjedhur nga agjensitë ndërkombëtare. 1-Banorët e rajonit të Mendrisio të maskuar si personalitete biblike kryejnë procession e së enjtes së shenjtë...

Tirana e Partizani duan vetëm fitore, edhe pse “i bëjnë nder” njëra-tjetrës

Sport

Tirana e Partizani duan vetëm fitore, edhe pse “i bëjnë nder” njëra-tjetrës

Java e 30-të e Kategorisë Superiore sjell duele ekstremesh, siç është ai ndërmjet Partizanit kryesues dhe Kastriotit që është në zonën e rënies nga kategoria. Të tilla janë edhe përballjet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!