Vetëm 3 vjet martesë, Adele ndahet. Nisin telashet miliardere të divorcit

Hënë, 22 Prill 2019 12:32

Këngëtarja e famshme britanike tashmë është single. Ajo i ka dhënë fund martesës së saj 3-vjeçare me Simon Konecki por arsyet ende nuk janë të qarta.

Ata kanë rënë dakort që të ndahen por do të mbeten në marrëdhënie të mira për hir të djalit të tyre të vogël.

Këtë lajm e kanë konfirmuar përfaqësuesit e Adele të cilët kanë kërkuar privatësi për ish-çiftin duke mos pranuar të japin komente të tjera.

Adele dhe Simon janë njohur në vitin 2011 kur këngëtarja mbeti shtatzënë por lidhën kurorë në 2016-ën në një ceremoni të fshehtë.

Por tashmë mes çifit ka nisur lufta për pasurinë 145 milionë paundëshe ose mbi 200 miliardë lekësh të yllit të muzikës.

Simon dhe Adele, nuk kanë nënshkruar një marrëveshje paramartesore.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Sport

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0...

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Aktualitet

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona...

Kuriozitete

Fotografohet zebra e rrallë

Një zebër e rrallë e porsalindur është fotografuar në Rezervuarin “Maasai Mara Game” në Kenia. Kafsha me ngjyrë kafe dhe me pika të bardha vodhi vëmendjen e Antony Tira, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!