Çifti arrin në Kosovë, Mozzik flet për arrestimin e Loredanës

E Enjte, 09 May 2019 20:37

Loredana dhe Mozzik kanë mbërritur në Kosovë për të bërë xhirimet e videoklipit të ri muzikor.

Nuk ka munguar përballja e tyre me mediat kosovare, ku u pyetën në lidhje me akuzat për mashtrim dhe arrestimin e Loredanës.

Bashkëshorti i reperes, Mozzik ka zgjedhur të reagojë para kamerave duke thënë se do flasin avokatët për arrestimin e Loredanës në lidhje me vjedhjen në mënyrë mashtruese të 900 mijë frangave nga cifti gjerman, konfirmon Prive.

Prokuroria në Luzern po heton ende për çështjen e saj. E përditshmja zvicerane "20 minuten" raportoi se avokati i Loredanës i ka ofruar 350 mijë franga çiftit gjerman, gjë të cilën e kanë refuzuar.

Gruaja që i ka akuzuar thotë se Loredana me vëllain e saj i kanë marrë më shumë se 900 mijë franga, pasi nuk po i ofrojnë as gjysmën e shumës së marrë.

Për momentin, Prokuroria ka marrë vendimin e hetimit në gjendje të lirë. Nuk dihet nëse në kushtet e vendosura lejohet që të largohet nga vendi.

Modifikuar më Premte, 10 May 2019 10:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PD padi Gjonçajt, falsifikoi shkresën për partinë e Patozit

Politikë

PD padi Gjonçajt, falsifikoi shkresën për partinë e Patozit

Pjesëmarrja e Bindjes Demokratike në zgjedhjet vendore të 30 qershorit ka hapur edhe një betejë të ashpër me Partinë Demokratike, e cila e akuzon forcën e re të ish-nënkryetarit të...

Lorena Alia, vajza e talentuar dibrane, pasionet e maturantes ekselente...

Kulturë

Lorena Alia, vajza e talentuar dibrane, pasionet e maturantes ekselente...

Dibra kohët e fundit po bëhet vazhdimisht prodhuese e madhe e talenteve dhe të rinjve që kanë pasione dhe që i ndjekin ato. Fushat janë të ndryshme ku këto të...

FOTO/ Ironia me gjendjen e rrugëve të Shqipërisë: ‘Faleminderit Rilindje’

Aktualitet

FOTO/ Ironia me gjendjen e rrugëve të Shqipërisë: ‘Faleminderit Rilindje’

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një foto të gjëndjes së rrugës nacionale Burrel Dibër. Berisha nuk ka bërë komente por është mjaftuar me foton e cila në të vërtetë tregon shumë. Aty duket...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!