Kylie Jenner, Rihana dhe shumë yje të tjera “zhvishen” në Coachella

Hënë, 16 Prill 2018 18:38

Kylie Jenner dhe shumë yje të tjera janë shfaqur shumë të zhveshura në festivalin disa ditor në Coachella.

Kylie e cila së fundmi ka lindur një vajzë Stormi, ka frekuentuar dy nga party-t e festivalit, e veshur mjaft sensuale dhe me ngjyra flokësh blu dhe rozë.k1

Ndërkohë, Bella Hadid ka postuar një foto në Snapchat, të njëjtën gjë ka bërë edhe Bella Throne.

bella

Po ashtu Iggy Azela ka treguar stilin e saj veror në festival.

Rihana ka bërë të njëjtën gjë, ja si duken yjet

rihana

 

 

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 21:46

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në qendër Beratit. Motorri godet gruan 43-vjeçare, të dy në gjendje të rëndë

Aktualitet

Aksident në qendër Beratit. Motorri godet gruan 43-vjeçare, të dy në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit,në rrugën që të çon drejt Stadiumit "Tomorri",rreth 300 metra larg Drejtorisë së Policisë Berat. Një motorr,duke ecur...

Champions sjell sot të tjera sfida magjike, në fushë zbret Ronaldo

Sport

Champions sjell sot të tjera sfida magjike, në fushë zbret Ronaldo

Mbrëmja e së martës dha vetëm një shijim të asaj që duhet të presim nga edicioni i ri i Champions League, që zbret sërish sot në fushën e lojës me...

“Streha mes reve” në Gjermani, pritet me interesin e publikut

Kulturë

“Streha mes reve” në Gjermani, pritet me interesin e publikut

Filmi “Streha mes reve” me skenar dhe regji nga Robert Budina është përcjellë me interesin e publikut në disa qytete të Gjermanisë, ku po shfaqet. Sipas faqes zyrtare të filmit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!