Selena Gomez do të martohet me aktorin 68-vjeçar? (FOTO)

E mërkurë, 22 May 2019 18:22

Pesë ditë më parë, Selena Gomez, shkroi në profilin e saj në “Instagram” se do të martohet me aktorin e famshëm, Bill Murray, dhe u duk se askush nuk e mori seriozisht.

Këngëtarja e aktorja u shfaq elegante në Kanë, gjatë premierës së filmit “The Dead don’t Die” (Të vdekurit nuk vdesin), ku luan krah aktorit 68-vjeçar.


selena bill

Teksa postoi disa fotografi nga ky event, Selena shkruan bashkëngjitur tyre: “Jam e nderuar që isha pjesë e këtij filmi me Jim-in dhe gjithë kastin. Gjithashtu, unë dhe Bill Murray do të martohemi”.

Shumë ndjekës të saj e morën si një shaka, por një fotografi e shkrepur në tapetin e kuq, ku Bill Murray shikohet shumë pranë Selenës, po ngjall dyshime se s’është e thënë të mos jetë e vërtetë.

selena

“Ajo është e jashtëzakonshme. Është e dashur dhe e natyrshme. Jam gjithmonë i lumtur kur njoh një ikonë pop-i që më pëlqen vërtet”, shprehet 68-vjeçari për Selenën, duke i shtuar më shumë dyshimet.

Ndërkohë shumë kanë pyetur se çfarë i pëshpëriti në vesh këngëtares. Për këtë, Bill Murray rrëfeu për “Esquire” se ishte një shenjë kujdesi për të.

selena.jpgselena-bill2.jpgselena-bill.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Politikë

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Nga Halil Teodori Situata politike në Shqipëri ka hyrë në një fazë kritike. Palët e përfshira sa vijnë dhe potencojnë frontet e përballjeve. Asnjë rreze shprese nuk ka për kompromis. Shteti...

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Aktualitet

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. I moshuari është identifikuar si Y.Muja. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë...

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

Aktualitet

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

PDIU përmes një deklarate për mediat është shprehur e shqetësuar për situatën e fundit politike në vend. Ajo thekson se Shqipëria po rrëshqet me shpejtësi drejt një situate dramatike. Mes tjerash...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!