FOTOGALERIA/ Kate Middlleton shkëlqen në banketin me Trump

Tuesday, 04 June 2019 12:17

Kate Middlleton në banketin e Shtetit me Trump  vesh fustanin e gjatë dhe të bardhë të princesësh, Diana. Shkëlqen edhe Melania, edhe ajo me fustan të bardhë si Mbretëresha Elisabet dhe Camilla Parker BoWles. E vetmja që mungon është Meghan Markle.

Gruaja e Harry me  justifikimin e kujdesjes ndaj të voglit Archie, nuk u prezantua në darkën e Shtetit. Dukeshës së Sussex nuk i pëlqen Trump, ndërsa ky i fundit e ka kritikuar duke e cilësuar si të ‘keqe’.

Por edhe për Kate Middleton prania e amerikanëve duke e bezdisshme, aq sa ka kërkuar të mos ulet pranë Trump. Pavarësisht se në kodin e darkës nuk kishte indikim për ngjyrën, familja mbretërore zgjodhi të vishej e tëra me të bardha.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO/ Film 'horror': 3 km mes frikës e gjakut, pronari i lokalit mbi makinën në ecje të turistëve spanjollë

Aktualitet

VIDEO/ Film 'horror': 3 km mes frikës e gjakut, pronari i lokalit mbi makinën në ecje të turistëve spanjollë

Dalin pamjet e tmerrshme të sulmit ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo nga pronari i një lokali, Mihal Kokëdhima. Pamjet nuk kanë nevojë për koment. Dje, Policia e Sarandës i ka...

Interi në hall, për Ikardin mbetet vetëm Napoli ose… Juventusi!

Sport

Interi në hall, për Ikardin mbetet vetëm Napoli ose… Juventusi!

Rinovimi i Edin Xhekos me Romën ishte një goditje për Interin, pasi komplikon shumë planet e zikaltërve në merkato. Interi shpresonte shumë që të mbërrinte te boshnjaku duke futur në...

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Aktualitet

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Pas të nxehtit afrikan, moti në Europë do pësojë disa ndryshime të mëdha. sipas metereologut të Accuweather, Tyler Roys, shtatori do të sjellë reshje shiu në Ballkan. Sistemet e motit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!