Brad Pitt kërkon divorc me ngulm! Ka një femër të re në jetën e tij?

Premte, 07 June 2019 18:39

Kanë kaluar tre vite që prej kohës kur Angelina Jolie paraqiti kërkesën për divorc ndaj Brad Pitt. Ai është lodhur nga shtyrja e seancave gjyqësore, prandaj ka marrë një vendim.

Ylli i Hollivudit i ka kërkuar avokatëve që të bëjnë kërkesë për datën finale të divorcit, në të kundërt Angelina do të gjobitet.

Një burim pranë tij tha për ‘The Sun’: “Pavarësisht se Brad Pitt është treguar shumë i durueshëm gjatë këtij procesi, tashmë ai ka humbur durimin. Pitt është i lodhur nga ish gruaja pasi ajo është parë duke lëvizur dhe duke ‘u zhdukur’ muaj pas muaji për ti ikur divorcit të tyre."

Aktori dyshon se ish-gruaja po bën një lojë, prandaj vonon procesin e divorcit. Nuk dihet nëse ka një femër të re në jetën e Brad, por burimet pranë tij thonë se është lodhur nga zvarritja e kësaj historie.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!