Afërdita Dreshaj surprizon me lajmin e ri

Diel, 09 June 2019 15:22

Modelja dhe këngëtarja e famshme, Afërdita Dreshaj ka shpërndarë një lajm mjaft të mirë për të gjithë fansat e saj.

Ajo së shpejti do të rikthehet me një projekt të ri muzikor pas kaq shumë vitesh.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë bukuroshja me anë të një Instastory. E pyetur nga një fans se kur do të rikthehet me një këngë të re, Afërdita thotë se shumë shpejt do të bashkëpunojë me Elgid Dodën.

640-0-5cfcd16470407.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident me pasojë vdekjen në malësinë e Krujës

Aktualitet

Aksident me pasojë vdekjen në malësinë e Krujës

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës.. Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë u plagosën si pasojë e ketij aksidenti  Sipas informacioneve...

Christine Lagarde merr mbështetjen e PE-së për të drejtuar Bankën Qendrore Evropiane

Globi

Christine Lagarde merr mbështetjen e PE-së për të drejtuar Bankën Qendrore Evropiane

Parlamenti Evropian mbështeti emërimin e Christine Lagarde si presidente e ardhshme e Bankës Qendrore Evropiane. Ky votim i hap rrugën asaj që të bëhet gruaja e parë që mban këtë...

Shahini gjen shkakun te lindshmëria, jo emigrimi masiv për uljen e numrit të nxënësve

Aktualitet

Shahini gjen shkakun te lindshmëria, jo emigrimi masiv për uljen e numrit të nxënësve

Ministria e Arsimit, Besa Shahini përgënjeshtroi shifrat e opozitës për uljen e madhe të numrit të nxënësve në shkollat shqiptare. Sipas ministrisë së Arsimit numri i nxënësve në rënie ndodh...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!