Feston sot ditëlindjen, Roza Latit i ndodh e papritura, ja çfarë i ka prishur ditën moderatores

Premte, 14 June 2019 20:42

Dita e sotme është vërtet e veçantë për moderatoren Roza Lati, e cila feston ditëlindjen.

Në 27-vjetorin e saj të lindjes, moderatorja ka marrë urime dhe surpriza nga më të ndryshmet.

Mirëpo duket se një e papritur i ka ndodhur pikërisht nga rrjetet sociale duke e mërzitur sadopak atë.

Rozës i janë bllokuar që mbrëmë postimet në Instastory dhe nuk ka mundur që të postojë asnjë surprizë nga ato që ka marrë në orët e para të mëngjesit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja, e cila pasi i janë zhbllokuar postimet në Instastory, i ka treguar fansave përse nuk ishte aktive.

‘Instagrami paska problem. Postimet e mia qenkan bllokuar në Instastory. S’qenka downloduar as mami që tha barsoletat e saja’, shkruan Roza dhe më pas ka vijuar me pamje nga festa e mbrëmshme me miq.

hjgk.png

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

aksidenti me motor. Mësohet se dy turistët nga Suedia dhe Italia kanë marrë plagë të rënda në trup.   Ata janë transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet, ndërkohë që ende...

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Politikë

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Vijojnë presionet shtetërore nga banorëve të Unazës së Re. Teksa protesta e tyre vijon të jetë e përditshme prej muajsh tashmë, qeveria dhe bashkia e Tiranës herë pas here i provokon...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!