Foto/ Kim na tregon sekretin: Ja si mbuloj shenjat e lëkurës

Saturday, 15 June 2019 13:21

Kim Kardashian tregoi sot me detaje sesi e mbulon lëkurën e saj pasi vuan nga sindroma” psoriasis”. 38-vjeçarja ka nxjerrë një linjë makeup-i për trupin dhe për ta reklamuar, vendosi të realizojë një tutorial për lëkurën e saj të pazakontë.

Kim shpërndau edhe një foto para dhe pas, ku tregohet qartësisht si duket lëkura e saj gjatë një acarimi nga psoriasis dhe si duket pasi mbulohet.

Ajo është treguar e hapur gjithmonë për problemet për shkak të sëmundjes së lëkurës që shkakton njolla të kuqe zakonisht tek këmbët, bërrylat dhe në fundshpinë. Këtë vit, Kim zbuloi se psoriasis ka nisur t’i dalë edhe në fytyrë.

58C1684D-BE91-4991-A035-6ED85541A6D5-1.png

kkk-1-822x1024.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

aksidenti me motor. Mësohet se dy turistët nga Suedia dhe Italia kanë marrë plagë të rënda në trup.   Ata janë transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet, ndërkohë që ende...

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Politikë

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Vijojnë presionet shtetërore nga banorëve të Unazës së Re. Teksa protesta e tyre vijon të jetë e përditshme prej muajsh tashmë, qeveria dhe bashkia e Tiranës herë pas here i provokon...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!