FOTO/ Tifozja "tërbon" stadiumin, nudo me ngjyrat e Brazilit

Hënë, 08 July 2019 17:32

Përpos golave dhe festës në Maracana, Brazili fitoi edhe një tifoze speciale.

Numri i tifozëve në shkallët e stadiumit të famshëm ishte i madh, ndërkohë që kombëtarja e drejtuar festoi titullin e 9-të në histori të Kupës së Amerikës.

Mes tyre, ajo që tërhoqi vëmedjen ishte një tifoze, e cila e kishte lyer trupin me ngjyrat e verdhë dhe jeshile, duke qënë në stadium totalisht nudo. Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Skandali, serbët e Crvena Zvezdës do të luajnë në Kosovë!

Sport

Skandali, serbët e Crvena Zvezdës do të luajnë në Kosovë!

Crvena Zvezda do të luajë në Mitrovicë një nga ndeshjet e vlefshme për Kupën e Serbisë, pasi shorti e ka vënë përballë FK Trepçës, klubit të serbëve të Mitrovicës, që...

Incident në det, varkat koreanoveriore hapin zjarr ndaj marinës ruse

Globi

Incident në det, varkat koreanoveriore hapin zjarr ndaj marinës ruse

Rojet bregdetare ruse bëjnë me dije se kanë ndaluar 2 varka koreanoveriore në ujërat territoriale në Detin e Japonisë pasi një prej tyre hapi zjarr ndaj patrullës ruse. Sipas shërbimeve të...

Vasili: Skandali me stadiumin “Qemal Stafa”

Politikë

Vasili: Skandali me stadiumin “Qemal Stafa”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili e cilëson skandal rikonstruksionin e stadiumit “Qemal Stafa”. Në një reagim në Fabook, Vasili shprehet se nga 20 mijë vende që ishte hapësira e stadiumit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!